Yabani iğde meyvesi omega-7 200 gr kargo dahil

 80,00

🍃🍃🍃 YABANİ İĞDE MEYVESİ 🍃🍃🍃

Doğadaki tek Omega 7 kaynağı olma özelliği olan ve meyve olarak hemen hemen hiç tüketilmeyen yabani iğdenin, başta Uzakdoğu ülkeleri olmak üzere, asırlardır egzama, güneş yanığı ve farklı yanık türleri, dermatit, yara ve iltihapların bitkisel olarak tedavi edilmesinde, çok yararlı olduğu biliniyor.
Yapılan bilimsel araştırmalar, Omega 7’nin, yüksek besin değeri ve fazla miktarda doğal kimyasal içeriği olması nedeniyle hücre zarının fiziksel ve duygusal stresten korunmasında önemli etkileri olduğunu ortaya koyuyor. Omega 7, vücudun kolojen üretiminin artırmasına da yardımcı oluyor. Bu sayede cildin uzun yıllar sonunda esnekliğini kaybederek kırışmasını engelliyor ve cilde esneklik katarak kırışıklıkları da gideriyor.
Palmitoleik asit, cilt yağ tabakasının bir bileşeni olduğu için, hücre dokusu ve yara iyileşmesini destekleyen ve deriye doğrudan uygulanabilen değerli bir ajan olarak kabul ediliyor.
Vücudumuzu enfeksiyonlardan ve bakteri toksinlerinden koruyan, birçok besin ögesinin vücutta kullanılmasına yardımcı olan C vitamininden oldukça zengin olan yabani iğde yağı, aynı zamanda önemli bir antioksidan olan E vitamini de içeriyor.
Yabani iğde yağındaki yüksek C vitamini sayesinde demir emiliminin arttığı yapılan araştırmalar sonucunda ispatlanmıştır. Kırmızı kan hücrelerinin temel bileşeni olan demir emiliminin artmasına bağlı olarak kan akışının düzenlenmesi yabani iğdenin faydalarından biridir.

Mağaza
0 out of 5
  Üreticiye Sorabilirsin
Adet


Müşteri Değerlendirmeleri
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yaz

İlk yorum yazan siz olun “Yabani iğde meyvesi omega-7 200 gr kargo dahil”

General Enquiries

There are no enquiries yet.

Open chat
WhatsApp İletişim
Powered by