TÜRKİYE'NİN VE AVRUPA'NIN EN DOĞAL PORTALI

Sahipsiz canlarımız için mama almak için lütfen tıklayın.

yabyoo doğal ürünler ile insan sağlığını düşündüğü kadar, sevimli dostlarımızın da iyi bir hayat yaşamalarına katkı sağlamaktadır.
yabyoo üzerinden yapacağınız her siparişin toplam tutarının bir kısmı sokak hayvanlarının beslemelerinde ve sağlıkları için kullanılacaktır.

OCAK 2020
Alınan Mama Bağış Adeti: 1
Teslim Edilen Mama Adeti: 1 (İstanbul – Üsküdar İcadiye Mahalle Muhtarlığı)

ŞUBAT 2020
Alınan Mama Bağış Adeti: 0 🙁

MART 2020
Alınan Mama Bağış Adeti: 1
Teslim Edilen Mama Adeti: 1 (İstanbul – Gebze Orman Beslemesi)

NİSAN 2020
Alınan Mama Bağış Adeti: 0 🙁

MAYIS 2020
Alınan Mama Bağış Adeti: 0 🙁

HAZİRAN 2020
Alınan Mama Bağış Adeti: 0 🙁

TEMMUZ 2020
Alınan Mama Bağış Adeti: 0 🙁

AĞUSTOS 2020
Alınan Mama Bağış Adeti: 0 🙁

EYLÜL 2020
Alınan Mama Bağış Adeti: 4 (STK BAĞIŞI YAPILDI. SOKAK HAYVANLARINA BESLEMEDE KULLANILDI.)

EKİM 2020
Mama Bağışı Yapmak İçin TIKLAYIN

DÜŞÜNCELERİMİZ
Yüzyıllardır hayvanlar insanların her zaman yanında oldular. Günümüz de ise, mevcut şehir yaşamı ve yapıların büyümesiyle birlikte onların yaşam alanları daraldı. Özellikle sokak hayvanlarını düşünecek olursak soğuk kış günlerinde bile betondan başka yatacak bir yerleri yok. Oysa düşünmemiz gereken; “Onlar insanların hayatının sadece bir kısmında, insanlar ise onların bütün hayatı boyunca varlar.”
Bu kısacık ömürlerinde daha rahat ve daha güzel bir hayat hak ettiklerini düşünüyoruz.

HEDEFLERİMİZ
Sizlerin de destekleriyle birlikte ve yabyoo markası büyüdükçe bizim sokak hayvanlarına yapacağımız iyilikler hiç son bulmayacaktır. Kendi kazancımızın büyük bir kısmını sokak hayvanları için harcayacağız. Bu harcamalar, gerek sağlıkları gerek beslenmeleri gerek ise ileriye dönük bir çok problemin çözülmesine olanak sağlayacaktır.
O sessiz, masum canların hayatlarına dokunmak ve daha iyi bir ömür geçirmelerine vesile olmak hedefimizdir.

DESTEKLERİNİZ
yabyoo üzerinden yapacağınız her alış veriş ile zaten destek olacaksınız. Ancak, postalımızın sevimli dostlarımız kısmından mama satın alarak bazılarının karınlarının doymasına vesile olabilir veya istediğiniz miktarda para bağışı yaparak hem sağlıklarına hem de beslenmelerinde büyük destek sağlayabilirsiniz.
Eğer yabyoo.com’a girmişseniz zaten destek vermek için bir adım atmış oluyorsunuz.

PROJELERİMİZ
Halen üzerinde çalışmalarımızın ve görüşmelerimizin devam ettiği projelerimiz bulunmaktadır. Bunların başlıcaları;
* Türkiye’deki tüm sokak hayvanlarının doğru ve gerçek kısırlaştırma operasyonları ile üremelerinin kontrol altına alınması.
* Uzun vade de tesis zincirleri kurularak sokaklarda yaşamak zorunda olan hayvanları mümkün olduğu kadar bu tesislerde yaşamlarına devam etmelerini sağlamak.
Esasında konunun özüne inecek olursak, ülkemizde “köpek” ve “hayvan” gibi kelimeler onların değerini düşürmektedir ve en başta bunun değişmesi gerektiğini düşünüyoruz.

AYLIK RAPORLARIMIZ
Yapılan tüm mama alımları, gelen bağışlar ve yabyoo ailesinin bu kasaya aktaracağı destekler toplanarak her ay rapor halinde bu sayfadan belirtilecektir.
Rapor içeriğimizde toplanan miktar, alınan mama ve kaç sokak hayvanına ne şekilde dokunduğumuza kadar tüm detaylar yer alacaktır. Tabi bu toplanan bağışlar artması halinde bir miktar ayrılarak uzun vade de hedeflediğimiz sokak hayvanları için tesislerin oluşturulması için birikime girilecektir.
Günümüzde kime güvenip kime güvenemeyeceğimizi maalesef pek ayırt edemiyoruz. Bu nedenle siz değerli destekçilerimizin kafalarında soru işaretleri kalmaması için bu raporları oluşturmaya karar verdik.