Sarı Kantaron Yağı 50 ml

 30,00

Sarı Kantaron Yağı 50 ml

Mağaza
0 out of 5
  Üreticiye Sorabilirsin
Adet
Kargoya verilmesi 3-5 İş Günü

Ürünümüz içerisindeki Zeytin Yağı Soğuk Sıkım Yöntemi ile doğal olarak üretilmiştir.
Sarı Kantaron Otu araç geçmeyen yüksek bölgelerden toplanıp 45 gün güneşte, 6 ay gölgede bekletilerek üretilmiştir.
İçerik; Saf Zeytinyağı, Sarı Kantaron Çiçeği.
Kantaron yağının faydaları saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Yaşlanmayı geciktirme etkisi, vücut fonksiyonlarını sağlıklı devam ettirebilme özelliği, hastalıklara karşı direnç kalkanı oluşturması gibi daha birçok özelliği sayesinde kantaron yağı kullanmaktadır.
KANTARON YAĞININ FAYDALARI
—>Kantaron yağının en önemli faydalarından bir tanesi de cilt üzerindeki olumlu etkisidir.

Ciltte kullanımında; hücre yenilenmesini destekler, yaşlılığa bağlı kırışıklıkları önlemeye yardım eder. Yara, yanık, pişik, tahriş, sivilce izlerinin giderilmesinde etkilidir. Düzenli kullanımda cilt tonunun eşitlenmesini sağlar.
—> Kantaron bitkisinin kurutularak yağların damıtılması sonucu elde edilen kantaron yağı ciltteki hücre yenilenmesini destekleyen bir özelliğe sahiptir.
—> Aynı şekilde hızlı hücre yenilenmesi sağlayan kantaron yağı son yılların en çok kullanılan yağları arasında yer alır.
—> Cilt üzerinde diğer etkileri ise yaşlanmayı geciktirme kırışıklıkları önleme ve cildi nemlendirerek cilt elastikiyetini artırma şeklinde sayılabilir.
—> Cildi nemlendirir. Kantaron yağının en önemli özelliklerinden bir tanesi de özellikle kurumasından dolayı kırışıklık oluşturan durumları ortadan kaldırılmasıdır. Kantaron yağı cildi nemlendirerek kırışıklıkları önler.
—> Cilt üzerinde özellikle sivilce ve yara lekeleri kişileri rahatsız eden özelliktedir. Kantaron yağının cilde sürülmesi, cilt üzerinde oluşacak lekelerin giderilmesinde yardımcı olur. Düzenli olarak kullanılan kantaron yağı yüz ve vücutta bulunan sivilce izi, yara, yanık ve kırışıklıkları giderir.
—>Cilt rengini eşitler. Birçok sebepten dolayı cilt rengi kişiler de farklılık göstermektedir. Hamilelik, yaşlılık, güneşe maruz kalma gibi sebeplerden ortaya çıkan cilt rengi farklılıkları düzenli olarak kullanılan kantaron yağı uygulaması ile cilt tonunu eşitleme yardımcı olur.

Cilde kantaron yağı uygulanması cilde direk uygulama şeklinde gerçekleştirilebilir.
—> Enfeksiyonlara neden olan bakteri, virüs, mantar gibi organizmalarla savaşır. Böylece kişinin hastalık sebebiyle cilt üzerinde bulunan enfeksiyonlara direkt etki ederek hızlı bir şekilde bölgenin iyileşmesine yardımcı olur.
—> Cilt üzerinde bulunan yara ve akne sonucu oluşan enfeksiyonlar yara izleri büyük ölçüde azalır. Egzama dermatit pişik sorunlarına iyi gelir.
—> Sindirime faydalıdır. Kantaron yağı sindirime de faydalı olan bir yağ çeşididir. Kırmızı kantaron yağının az miktarda ağızdan alımı sindirim sistemini düzenleyici bir etki gösterir. Yemeklerden önce tüketilen az miktardaki kantaron yağı sindirim sistemini çalıştırarak kabızlık ve şişkinliğin önüne geçer.
—> Kantaron yağının saça faydaları; vitamin ve mineral açısından oldukça zengin olan kırmızı kantaron yağı saçların parlak görünmesini sağlayarak, saç köklerini besler ve yeni saç oluşumunu destekler. Düzenli olarak saçlarda kullanılan kantaron yağı kırık oluşumunu azaltırken, saçın koparak dökülmesini engeller, saçlar hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzar.
KULLANIM ALANLARI
—> Bebeklerde pişiklerin önlenmesi için kullanılır.
—> Cilt sorunları ve saç bakımı, enfeksiyon hastalıkları, mide sorunları,
—> Enfeksiyon hastalıklarında; ayak mantarı, deride oluşan enfeksiyonlarda, akne ve herpes virüsü kaynaklı uçuk gibi hastalıklarda enfeksiyonun hızla iyileşmesini destekler.
—> Sindirim sistemi hastalıklarında; yemeklerden önce az miktarda kullanıldığında sindirim sistemini düzenleyicidir.
—> Saç bakımında; kepeklenme, pullanma, egzama, koparak dökülmelerde etkili bir kurtarıcıdır.

Üretim

Müşteri Değerlendirmeleri
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yaz

İlk yorum yazan siz olun “Sarı Kantaron Yağı 50 ml”

General Enquiries

There are no enquiries yet.

Open chat
WhatsApp İletişim
Powered by