Doğal Sıvı Kastil Sabun 100 ML

 45,00

Cildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. El, yüz ve vücut temizliğinde kullanabilirsiniz. It cleanses your skin and helps it gain a lively appearance. You can use it for hand, face and body cleaning.

  Üreticiye Sorabilirsin

15 adet stokta

Adet
Kargoya verilmesi 1-3 İş Günü

Ny Natural Products Doğal Sıvı Kastil Sabun;

İçerik: Organik Zeytinyağı, Hindistan Cevizi ve Hint Yağı, Saf Su, Paçuli Uçucu Yağı, Lavanta Uçucu Yağı, Bitkisel GliserinIngredients: Etko Certified Organic Olive Oil, Coconut and Castor Oil, Distilled Water, Patchouli Essential Oil, Lavender Essential Oil, Herbal Glycerin

Serin, kuru, güneş görmeyen bir yerde bir yıl kadar tazeliğini korumaktadır.It preserves its freshness for about a year in a cool, dry and sunless place.

Ny Natural Products ürünleri doğal hammaddeler ve % 100 saf uçucu yağlarla formüle edilir. Sentetik boya veya koruyucu içermez.Ny Natural Products products are formulated with natural raw materials and 100% pure essential oils. Contains no synthetic dyes or preservatives.

Hayvanlar üzerinde test edilmez. It is not tested on animals.

İçindeki herhangi bir etken maddeye karşı alerjiniz var ise; kullanmadan önce mutlaka patch testi yapınız.If you are allergic to any active ingredient in it; Make sure to patch test before use.

Müşteri Değerlendirmeleri
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yaz

İlk yorum yazan siz olun “Doğal Sıvı Kastil Sabun 100 ML”

General Enquiries

There are no enquiries yet.

Open chat
WhatsApp İletişim
Powered by